Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Город Кировоград > Общие темы

Общие темы Общие темы, обсуждения всего наиболее наболевшего и важного на текущий момент...

Ответ
 
Опции темы
Старый 06.12.2013, 02:26   #1
Niandi
Гость
 
Сообщений: n/a
По умолчанию Отак сьогодні критикували м.Рівне

Отак сьогодні критикували м. Рівне. Проведіть паралель. Щось вам знайоме, кіровоградці?
Останній тиждень рівняни вводять мене в ступор. І не тільки мене, теж жительку цього міста, але й більшість свідомих і добре поінформованих жителів сусідніх західних областей. Як не прикро казати про це, але в Рівному нічого не відбувається.
Я не дивуюся Берташу, не дивуюся депутатам облради. І навіть прийшла до висновку, що поведінка більшості депутатів облради, а вони просто не голосували, цілком закономірна. Вони продемонстрували позицію своїх виборців. А позиція в рівнян хитра, вичікувальна. І хоча журналісти з усіх сил намагаються прикрасити героїчний рівненський майдан - все плачевно. А рівняни сидять вечорами біля телевізора і намагаються виворожити на кавовій гущі, як діло повернеться. Якщо добре, то добре. І без нас справились. Ми українці, ми тримали кулаки, Майдан нам снився кожну ніч. А хтось і не спав, так переживав.
Якщо не дай Боже яке ЧП, то ми ж ні до чого. Ми ж єдина західна область, яка своєю активністю показує, що за Януковича горою. По Майдані пробіглися, відмітились, адмінбудинків не захоплювали, міліцію і регіоналів дуже не провокували. І взагалі, у неділю у всіх Віче, а в нас - БАЗАР.
А підприємці на базарах не додумались до простої істини, що якби вони позакривали свої будки і прийшли на Майдан, то не тільки би вчинили, як заповідь каже, а ще й висловили б своєю присутністю чітку національну громадянську позицію і автоматично привели б за собою людей. Ну не було б базару, куди йти на екскурсію? Але безмежна вдячність до Януковича за такі хлібні робочі місця об'єднала їх у єдиному працелюбному пориві.
А як злагоджено і з яким задоволенням працює ПАТ "Азот." Я не закликаю до диверсії, не треба зупиняти Фірташу завод. Зарплати вчасно, і т.д. і т.п. Але скажіть мені, шановні робітники, чому ж тоді Заблуда на виборах до облради у вас пролітає, як фанера. Чи не тому, що він вас за людей не має. Хоча сам біля людей і не стояв. А на Майдані я вас не бачила.
Я дивуюсь, як в цьому регіоні могла зародитись УПА, чим більшість з вас гордиться.
Я родом з Львівщини і аж тепер я розумію, що цим сказано все. Але живу я тут давно, знаю дуже багатьох, комунікабельна, активна. Мої знайомі - з усіх боків пристойні люди. І кого не спитаю - всі засуджують те, що сталося, і всі обурені. І - ніхто не ходить на Майдан у Рівному, всі апатично чекають.
Кожен день бачу явку на Майдані в Рівному і проводжу паралель. Люди! А хто ж поїхав у Київ, якщо ви, справжні українці, своєю пасивністю покриваєте бандитську владу???
Мабуть, тільки ті, хто особисто стикнувся з реаліями режиму Януковича.
Вас не лякає цифра???
  Ответить с цитированием
Старый 10.04.2019, 02:56   #2
sara1999
Местный
 
Регистрация: 26.03.2019
Сообщений: 141
По умолчанию

Кто мне подробнее расскажет?
sara1999 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 26.04.2019, 05:49   #3
IrinaKim
Местный
 
Регистрация: 18.03.2019
Сообщений: 139
По умолчанию

Хотелось бы узнать побольше по теме.
__________________
IrinaKim вне форума   Ответить с цитированием
Старый 30.04.2019, 12:06   #4
AllaAvdeeva
Местный
 
Регистрация: 25.03.2019
Сообщений: 136
По умолчанию

Добрий день. Якщо знайдеться рішення повідомте.
AllaAvdeeva вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 00:05. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100