Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Город Кировоград > Образование и трудоустройство

Образование и трудоустройство ВУЗы и школы, курсы, семинары, тренинги, лекции... Трудоустройство.

Ответ
 
Опции темы
Старый 03.07.2023, 21:46   #1
ardzo
Местный
 
Регистрация: 09.03.2020
Адрес: GB
Сообщений: 527
По умолчанию Як здобути вищу освіту закордоном?

Я хотів би поставити кілька запитань про здобуття освіти закордоном. Я зараз студент останнього курсу університету і завжди мріяв здобути освіту за межами своєї країни. Мені цікаво, які країни та університети пропонують високу якість освіти, і які кроки потрібно зробити для того, щоб вступити до закордонного університету? Я також хотів би дізнатися, чи є якісь специфічні вимоги або іспити, які потрібно складати під час вступу за кордон. Буду вдячний за будь-яку інформацію та поради!
ardzo вне форума   Ответить с цитированием
Старый 03.07.2023, 23:02   #2
Teer
Местный
 
Регистрация: 28.03.2020
Сообщений: 489
По умолчанию

Я відповім на твої запитання, оскільки мій брат нещодавно проходив навчання за спеціальністю програмування в Німеччині. Я можу сказати, що якість освіти в Німеччині дійсно висока. Університети мають сучасне обладнання, викладачі висококваліфіковані, і програми навчання актуальні та практико-орієнтовані.
Щодо вступу, то брат пішов шляхом звернення до спеціалізованої агенції EDUSTEPS https://edusteps.com.ua/ua/, яка надає допомогу студентам у підготовці документів, виборі університету та складанні іспитів. Це значно полегшило процес вступу, оскільки вони надали всю необхідну інформацію та підтримку.
Teer вне форума   Ответить с цитированием
Старый 30.07.2023, 13:36   #3
Александра
Новичок
 
Регистрация: 03.05.2023
Сообщений: 11
По умолчанию

Багато країн та університетів пропонують високу якість освіти. Деякі з них включають:

1. Сполучені Штати Америки: Гарвардський університет, Массачусетський технологічний інститут (MIT), Стенфордський університет.
2. Велика Британія: Університет Оксфорду, Кембриджський університет, Лондонська школа економіки і політичних наук.
3. Канада: Університет Торонто, Університет Британської Колумбії, Університет Макгіла.
4. Австралія: Австралійський національний університет, Університет Мельбурна, Університет Сіднея.

Щоб вступити до закордонного університету, потрібно зробити наступні кроки:

1. Дослідити університети та програми, які вас цікавлять. Ознайомтесь з їхніми веб-сайтами, а також зі статистикою прийому та рейтингами.
2. Визначити необхідні вимоги для вступу. Кожен університет має свої вимоги щодо академічних досягнень, стандартизованих тестів, есе, рекомендаційних листів та ін.
3. Зареєструватися та пройти стандартизовані тести, які вимагають університети (наприклад, SAT або TOEFL).
4. Підготувати документи, необхідні для вступу. Це можуть бути сертифікати про освіту, переклад документів на англійську, рекомендаційні листи тощо.
5. Надіслати свою заявку та всі необхідні документи до університету. Багато університетів також вимагають платити за подання заявки.
6. Взяти участь у співбесіді або скласти додаткові тести, які можуть знадобитися для вступу.
7. Очікувати на рішення щодо прийому. Університет надішле вам повідомлення про прийняття або відхилення, а також надасть інформацію щодо наступних кроків.

Важливо пам'ятати, що кожен університет має свої власні процедури та вимоги для вступу, тому рекомендується звернутися до їхніх офіційних джерел та консультантів, щоб отримати актуальну інформацію.
Александра вне форума   Ответить с цитированием
Старый 18.12.2023, 17:51   #4
slavik44433
Пользователь
 
Регистрация: 05.08.2023
Сообщений: 38
По умолчанию

Навчання за кордоном - це хороший вибір для отримання нових можливостей для себе. Я також був на твоєму місці і вибрав для себе Словаччину для подальшого розвитку в сфері освіти. Якщо порівняти з іншими країнами ЄС, то Словаччина має найбільш вигідні переваги тому, що навчання в Словаччині є абсолютно безкоштовним для українців, щоб я тут не розписував перейди на статтю на тему безкоштовне навчання за кордоном для українців Там все гарно розписано
slavik44433 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 15.01.2024, 18:46   #5
re_m
Новичок
 
Регистрация: 15.01.2024
Сообщений: 28
По умолчанию

а це вже цікаво, дякую
re_m вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 19:03. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100