Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Город Кировоград > Обсуждение товаров и услуг

Обсуждение товаров и услуг Обсуждение товаров и услуг, торговых марок, продукции, качества сервиса, в т.ч. коммунального, прав потребителя и т.п.

Ответ
 
Опции темы
Старый 01.10.2023, 20:18   #11
терлям
Местный
 
Регистрация: 01.02.2020
Сообщений: 200
По умолчанию

Я шукаю ідеальний спосіб замовити продукти харчування з доставкою. Мені важливі такі аспекти, як якість продуктів, різноманітність асортименту, швидкість доставки та, звісно ж, вартість послуги. Я хочу бути впевнений, що отримую свіжі та якісні продукти, але при цьому не переплачувати. Також мені важливо, щоб вибір був різноманітним, оскільки у нашій родині різні смаки та дієтичні обмеження.
терлям вне форума   Ответить с цитированием
Старый 01.10.2023, 20:33   #12
агата
Местный
 
Регистрация: 06.11.2017
Адрес: город
Сообщений: 284
По умолчанию

Я вже давно користуюся сайтом METRO для замовлення продуктів харчування з доставкою, і це точно той випадок, коли виходить забезпечити себе якісною їжею без надмірних витрат часу та зусиль. Сайт METRO має широкий вибір продуктів, включаючи свіжі овочі та фрукти, м'ясо, рибу, сир, і багато інших товарів. А ось щодо замовлення алкоголю з інтернет-магазину METRO з доставкою https://metro.zakaz.ua/uk/categories...en-plus-metro/ , це також можливо! Вони пропонують великий асортимент алкогольних напоїв, включаючи вино, пиво, і кріплену. Якість продукції завжди на високому рівні, і це дуже важливо для мене.
агата вне форума   Ответить с цитированием
Старый 01.12.2023, 19:52   #13
vogik
Местный
 
Регистрация: 24.11.2022
Сообщений: 120
По умолчанию

А де краще за все вареники замовляти?
vogik вне форума   Ответить с цитированием
Старый 01.12.2023, 19:55   #14
Tappy
Пользователь
 
Регистрация: 21.08.2023
Сообщений: 76
По умолчанию

Я завжди шукаю постачальника або конкретно товари за допомогою пошуку Гугл. Так я знайшов виробника Добра кухня Ковель, який пропонує заморожені напівфабрикати, типу: вареники, пельмені, хінкалі... В них дуже багато найменувань продуктів, тому варто вам перейти на сайт та все подивитися особисто.
Tappy вне форума   Ответить с цитированием
Старый 12.12.2023, 10:28   #15
Ti$ka
Местный
 
Регистрация: 21.11.2018
Сообщений: 274
По умолчанию

Безусловно есть парочка любимых супермаркетов и все они около дома находятся. В другие даже не заезжаю, ведь у себя знаю, где что найти и не трачу много времени.
Ti$ka вне форума   Ответить с цитированием
Старый 12.12.2023, 10:54   #16
YoYo
Местный
 
Регистрация: 21.10.2020
Сообщений: 143
По умолчанию

Якось так склалося, що віддаю перевагу купувати продукти в Сільпо. Це великий супермаркет, де можна знайти якісні продукти та навіть готову кулінарію, причому дуже смачну та свіжу. При цьому, як користувач платіжної системи mastercard у супермаркетах silpo постійно отримую ще різні привілеї, еквівалентні знижкам та бонусам. Зараз ось https://www.mastercard.ua/uk-ua/pers...lpo-promo.html додаткові стікери та знижки при оплаті. Причому пропозиція працює не лише по магазинах, а й на доставку із магазинів silpo.
YoYo вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.12.2023, 15:14   #17
Godniyrod
Новичок
 
Регистрация: 13.12.2023
Сообщений: 11
По умолчанию

Сильпо или грош
Godniyrod вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 20:06. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100