Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Город Кировоград > Обсуждение товаров и услуг

Обсуждение товаров и услуг Обсуждение товаров и услуг, торговых марок, продукции, качества сервиса, в т.ч. коммунального, прав потребителя и т.п.

Ответ
 
Опции темы
Старый 02.08.2023, 14:44   #1
Rapchiks
Новичок
 
Регистрация: 11.03.2023
Сообщений: 26
По умолчанию Шукаю якісні та стильні ваги

Привіт, друзі форумчани! Вирішив підняти свій рівень фітнесу та шукаю якісні та стильні ваги для занять спортом. Хотілося б знайти модель, яка допоможе мені відслідковувати свій прогрес та досягнення. Якщо у когось із вас є досвід використання крутих терезів або є цікаві пропозиції, буду вдячний за допомогу у виборі!
Rapchiks вне форума   Ответить с цитированием
Старый 02.08.2023, 15:15   #2
DimaD
Новичок
 
Регистрация: 11.03.2023
Сообщений: 18
По умолчанию

Дуже цікаво, що ви шукаєте саме ваги! На своєму досвіді можу порекомендувати вам Ваги підлогові TEFAL Premiss https://www.moyo.ua/ua/vesy_napolnye...v0/538678.html . Ці ваги мають стильний дизайн і широкі функціональні можливості. Вони точно вимірюють вагу та допоможуть вам відстежувати зміни у тілі. Крім того, вони мають додаткові функції, такі як аналіз відсотка жиру і м'язової маси. З електронним дисплеєм та простим керуванням, ваги TEFAL Premiss стануть вашим вірним спортивним супутником!
DimaD вне форума   Ответить с цитированием
Старый 02.08.2023, 15:28   #3
Igor3000
Новичок
 
Регистрация: 11.03.2023
Сообщений: 14
По умолчанию

Я чув про ваги TEFAL Premiss, але не можу дати остаточної рекомендації, так як сам не використовував їх. Моя порада – зверніться до відгуків користувачів та експертів, щоб зробити обґрунтований вибір. Існує безліч моделей ваг на ринку, і кожна з них має свої особливості та переваги. Важливо визначити, які функції та характеристики важливі саме для вас, щоб знайти ідеальні ваги, які підійдуть для спортивних цілей. Удачі у виборі відповідних ваг та успішних тренувань!
Igor3000 вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 01:28. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100