Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Увлечения, спорт, культурная жизнь, дом и семья > Дом и семья, здоровье

Дом и семья, здоровье Семья, дети, мой дом, здоровье...

Ответ
 
Опции темы
Старый 20.09.2021, 12:19   #21
Nikki1661
Местный
 
Регистрация: 24.07.2017
Сообщений: 310
По умолчанию

Мені подобається вишитий одяг, він особливо стильний та красивий. Я не говорю, що його можна кожен день одягати, проте є свята, коли самій хочеться надягнути красиву вишиванку й піти в ній на роботу. Вишивати самостійно потрібно вміти, а також потрібно мати вільний час, у мене його немає, тому я вирішила купити собі вишиванку. Сьогодні у моєму гардеробі є вишита сорочка й плаття. Купити недорого вишиті плаття для повних жінок можна на сайті магазину Galychanka. Магазин спеціалізується на продажі вишиванок різних фасонів, тут чудовий вибір, а завдяки тому що купуєте на пряму від виробника, ціна вас приємно здивує.
Nikki1661 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 20.09.2021, 13:09   #22
Morkva
Пользователь
 
Регистрация: 24.07.2017
Сообщений: 78
По умолчанию

Вишитий одяг увійшов у моді, думаю, що в більшості україніців у гардеробі є вишиванки.
Morkva вне форума   Ответить с цитированием
Старый 01.08.2022, 19:54   #23
Tati1234567
Новичок
 
Регистрация: 01.08.2022
Сообщений: 3
По умолчанию

Можу порекомендувати магазин вишиванок: Синій Льон. Тут можна купити вишиванку, вишиту сукню, а також замовити дизайнерську модель вишитого одігу. Сам магазин знаходиться в м. Дніпро, але можна на сайті замовити вишитий одяг.
Tati1234567 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 03.08.2022, 19:06   #24
Илья222222
Новичок
 
Регистрация: 03.08.2022
Сообщений: 12
По умолчанию

Прикольно
Илья222222 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 27.01.2023, 18:03   #25
Сонька
Местный
 
Регистрация: 25.09.2017
Сообщений: 140
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Nikki1661 Посмотреть сообщение
Мені подобається вишитий одяг, він особливо стильний та красивий. Я не говорю, що його можна кожен день одягати, проте є свята, коли самій хочеться надягнути красиву вишиванку й піти в ній на роботу. Вишивати самостійно потрібно вміти, а також потрібно мати вільний час, у мене його немає, тому я вирішила купити собі вишиванку. Сьогодні у моєму гардеробі є вишита сорочка й плаття. Купити недорого вишиті плаття для повних жінок можна на сайті магазину Galychanka. Магазин спеціалізується на продажі вишиванок різних фасонів, тут чудовий вибір, а завдяки тому що купуєте на пряму від виробника, ціна вас приємно здивує.
Спасибо.
Посмотрю.
Сонька вне форума   Ответить с цитированием
Старый 27.01.2023, 18:28   #26
Крис
Местный
 
Регистрация: 25.09.2017
Сообщений: 223
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Лайт Посмотреть сообщение
Где можно купить вышиванку на выпускной дочери? Не хочется идти в скучном костюме
Подивіться вишиванку у цьому https://kram.kr.ua/ магазині.
Там великий вибір (є як дитячі так і для дорослих), доступні ціни та швидка доставка.

Особисто там замовляла.
Без нарікань.
Всім задоволена.
Крис вне форума   Ответить с цитированием
Старый 15.05.2023, 16:50   #27
Аля Пестрикова
Местный
 
Регистрация: 25.11.2017
Сообщений: 191
По умолчанию

Мені дуже подобається, коли вишиванки маленьким діткам вдягають! Така милота!
Аля Пестрикова вне форума   Ответить с цитированием
Старый 16.05.2023, 11:37   #28
Жданов Андрей
Местный
 
Регистрация: 19.09.2017
Сообщений: 217
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Аля Пестрикова Посмотреть сообщение
Мені дуже подобається, коли вишиванки маленьким діткам вдягають! Така милота!
А такі зараз де реально купити? Знаєте такий магазин?
Жданов Андрей вне форума   Ответить с цитированием
Старый 17.05.2023, 10:38   #29
Ниночка
Местный
 
Регистрация: 26.11.2017
Сообщений: 160
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Жданов Андрей Посмотреть сообщение
А такі зараз де реально купити? Знаєте такий магазин?
Пам'ятаю колись пробувала в нас в місті пошукати вишиванку найменшого розміру і так нічого і не знайшла. А як подивилась в інтернеті, то зрозуміла що саме туди мені дорога)) Реально багато цікавих варіантів будо на вибір і здійснити покупку було зовсім неважко. Головне, щоб вишиванка для немовлят була зроблена з натуральної тканини і така не парила малечу. Зараз вам покажу яку вишиваночку я для своєї доці купила
Ниночка вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.06.2023, 13:35   #30
Teatan
Местный
 
Регистрация: 19.08.2018
Сообщений: 151
По умолчанию

Не переплачуйте за якісні вишиванки, просто купуйте в інтернет-магазині Укргламур! Можна купити не тільки красиву і ексклюзивну вишиванку для всієї родини, а й вибрати потрібні параметри і бути впевненим у якості та екологічній чистоті тканини. Бонусом стане вигідна ціна і швидка доставка по Україні. Знижки та акції в Укргламур https://ukrglamour.com.ua/ цілий рік. За таке співвідношення ціна/якість рекомендую магазин усім, кому подобається національний український одяг!
Teatan вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 18:41. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100