Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Объявления. Частные и некоммерческие > Обмен

Обмен Меняю шило в хорошем состоянии на мыло не б/у и т.п.

Ответ
 
Опции темы
Старый 07.11.2023, 13:46   #1
oldfasi
Местный
 
Регистрация: 17.10.2020
Сообщений: 182
По умолчанию Йога та медитації

Вітаю! Хочу попрацювати зі своїм внутрішнім станом, кажуть, що у цьому допомагає йога та медитації, що ви з цього приводу можете сказати? Що взагалі можуть дати заняття? Та що варто купити для занять?
oldfasi вне форума   Ответить с цитированием
Старый 07.11.2023, 13:48   #2
мелиса
Местный
 
Регистрация: 24.08.2017
Сообщений: 467
По умолчанию

Як не крути, але медитація та йога - це прекрасні способи покращити своє фізичне та психічне здоров'я. Я займаюся медитацією вдома, використовуючи додатки та онлайн-уроки, а йогу обрала для себе в залі з інструктором. Для покупки необхідного обладнання, я б рекомендував переглянути веб-сайти спеціалізованих інтернет-магазинів, де ви знайдете все необхідне для цих практик.
мелиса вне форума   Ответить с цитированием
Старый 07.11.2023, 13:50   #3
albelen36
Местный
 
Регистрация: 24.08.2017
Сообщений: 585
По умолчанию

Привіт! Я б хотіла поділитися своїм досвідом з йогою та медитацією. Ці практики дали мені неймовірну глибину і спокій у житті. Перш за все, йога допомогла мені покращити фізичне здоров'я. Регулярні заняття допомогли покращити гнучкість та м'язовий тонус, а також зменшити стрес і покращити сон. Медитація, з іншого боку, стала для мене засобом заспокоєння розуму і розкриття внутрішнього потенціалу. Крім того, я хочу порекомендувати інтернет-магазин Marjari Yoga для придбання товарів для йоги та медитації https://www.marjari-yogashop.com.ua/ Їх асортимент вражає різноманітністю та якістю. Вони мають килими, блоки для йоги, медитаційні подушки і навіть одяг для занять. Що ще важливо, цей магазин пропонує консультації щодо вибору товарів, що відповідають вашим потребам. Так що, якщо ви шукаєте якісні засоби для практики йоги та медитації, Marjari Yoga - це місце, яке я раджу від душі!
albelen36 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 07.11.2023, 13:58   #4
жармин
Пользователь
 
Регистрация: 07.07.2020
Сообщений: 75
По умолчанию

Якщо ви хочете спробувати йогу та медитації, вони можуть дати вам безліч користі для фізичного та психічного здоров'я. Вам варто спробувати почати з онлайн-уроків або мобільних додатків для йоги та медитацій, які надають доступ до різноманітних занять у зручний для вас час. Магазин Marjari Yoga-дійсно крутий, тут для себе купувала товари для йоги, можете зайти в інсту, подивитися відгуки там.
жармин вне форума   Ответить с цитированием
Старый 09.11.2023, 23:16   #5
pultand
Новичок
 
Регистрация: 27.10.2023
Сообщений: 14
По умолчанию

Його найкраще впорядковує все в голові і дозволяє відключитися від усього навколо. Рекомендую почати практику.
pultand вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 21:58. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100