Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Город Кировоград > Общие темы

Общие темы Общие темы, обсуждения всего наиболее наболевшего и важного на текущий момент...

Ответ
 
Опции темы
Старый 29.06.2022, 10:52   #1
Проблемка
Местный
 
Регистрация: 07.07.2017
Сообщений: 1,197
По умолчанию Відпочинок в Карпатах

Я не знаю, чи можна взимку гарно провести відпочинок? Так вийшло, що вперше в житті мені керівник відмовив у літній відпустці. Але я оптимістка, на злобу усім, поїду відпочивати разом із друзями. Що скажете?
Проблемка вне форума   Ответить с цитированием
Старый 29.06.2022, 11:35   #2
Оригинальная
Местный
 
Регистрация: 10.02.2020
Сообщений: 1,006
По умолчанию

Скажу, що я сама пошуки вела в інтернеті, тому ніяк не могла обрати якийсь один готель для відпочинку. Закортіло поділитися з вами думками із цього приводу, тут https://koruna.ua/zyma/ куди поїхати в Карпати взимку дана відповідь і я вважаю, що треба обов’язково усе уважно продивитися перш ніж бронювати номер, який сподобався. Хотіла встати на лижі, мріяла про це з раннього дитинства і ось мені випав такий шанс. Спочатку дуже хвилювалася і нервувала, бо мені здавалося – нічого з цього путнього не вийде. Але може із впевненістю сказати, треба ризикувати, пробувати щось нове і відпочивати на повну. Сноуборд і гірські лижі допомогли мені стати набагато впевненіше, а ніж я була раніше. Плануємо з друзями поїхати відпочивати у Буковель цієї зими, бо нам не вистачає у сумній повсякденності адреналіну.
Оригинальная вне форума   Ответить с цитированием
Старый 05.03.2023, 11:48   #3
Ритка
Местный
 
Регистрация: 31.05.2017
Сообщений: 908
По умолчанию

Если Вы выберете Буковель - то не ошибетесь, потому что это место действительно еропейского уровня. Даже ресторан грузинской кухни тбилисо буковель там можно встретить. Так что отправляйтесь туда и Вы сами поймете почему половина Украинцев выбирает именно это место.
Ритка вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 09:53. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100