Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Город Кировоград > Общие темы

Общие темы Общие темы, обсуждения всего наиболее наболевшего и важного на текущий момент...

Ответ
 
Опции темы
Старый 24.01.2023, 23:47   #1
Builder
Местный
 
Регистрация: 30.08.2016
Адрес: Киев
Сообщений: 667
По умолчанию Мазь при застуді

Доброго дня. Яку мазь радите купити для застосування при застуді? Буду вдячний за поради саме з вашого власного досвіду. Якщо якусь мазь вважаєте ефективною для розтирання та якісною, напишіть про неї конкретно.
Builder вне форума   Ответить с цитированием
Старый 24.01.2023, 23:49   #2
Lozhechnik
Местный
 
Регистрация: 19.12.2017
Адрес: Кировоград
Сообщений: 305
По умолчанию

Запитаю в своєї дружини, вона в нас шарить зазвичай у таких справах. Сама купує різні препарати, мазі, ліки для нас та дітей. Можливо щось порадить вам. Напишу, коли щось дізнаюсь.
Lozhechnik вне форума   Ответить с цитированием
Старый 24.01.2023, 23:51   #3
Builder
Местный
 
Регистрация: 30.08.2016
Адрес: Киев
Сообщений: 667
По умолчанию

О, дуже вдячний вам буду за допомогу. Якщо дружина ваша може порадити мазь, яку застосовують при простудних захворюваннях і яка проявляє себе дійсно ефективно, така інформацію мене дуже цікавить.
Builder вне форума   Ответить с цитированием
Старый 24.01.2023, 23:55   #4
German333
Местный
 
Регистрация: 27.04.2017
Сообщений: 711
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Builder Посмотреть сообщение
Доброго дня. Яку мазь радите купити для застосування при застуді? Буду вдячний за поради саме з вашого власного досвіду. Якщо якусь мазь вважаєте ефективною для розтирання та якісною, напишіть про неї конкретно.
Добрий день. При простудних захворюваннях радив би вам звернути увагу на мазі, які йдуть на основі ментолових, евкаліптових, камфорних, скипидарних та інших олій з лікувальним, зігрівааючим ефектом.
Гляньте можливо ось на мазі для розтирання в аптеці. Я в них купував мазь Доктор Мом, яка до речі, досить гарно себе зарекомендувала при лікуванні саме простудних захворювань у дорослих та дітей. При кашлі, пов’язаному із застудою, мазь наносити тонким шаром на шкіру грудної клітки (у ділянці грудини) і злегка втирати.
German333 вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 13:54. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100