Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Увлечения, спорт, культурная жизнь, дом и семья > Дом и семья, здоровье

Дом и семья, здоровье Семья, дети, мой дом, здоровье...

Ответ
 
Опции темы
Старый 05.08.2023, 10:06   #1
Sanjek
Местный
 
Регистрация: 15.11.2019
Сообщений: 291
По умолчанию Допомога дружині

Моя дружина дуже сильно набрала вагу і це їй заважає. Вона перепробувала досить багато методів схуднення, але вони їй не допомогають. Скажіть, чим їй можно допомогти?
Sanjek вне форума   Ответить с цитированием
Старый 05.08.2023, 11:52   #2
Barabas
Местный
 
Регистрация: 16.04.2019
Сообщений: 722
По умолчанию

Я розумію вашe стурбованість і хочу розповісти вам про наш досвід з клінікою баріатричної хірургії у Києві https://bariatr.com.ua. Моя дружина також стикнулася з аналогічною ситуацією, і ми вирішили звернутися до центру для допомоги. Вони пропонують різноманітні методи баріатричної хірургії, які дозволяють досягти тривалого схуднення та покращення здоров'я. Важливою перевагою цього підходу є індивідуальний підхід до кожного пацієнта, який враховує особливості організму та медичну історію. Моя дружина пройшла консультацію з фахівцями центру, де їй розповіли про можливі методи та допомогли вибрати найбільш підходящий варіант. Вона успішно перенесла операцію та після неї вдалося скинути значну кількість кілограмів. Я б порекомендував вам звернутися до цієї клініки для консультації. Їхні фахівці нададуть всю необхідну інформацію та підтримку, щоб ваша дружина змогла досягти покращення здоров'я та позбутися зайвої ваги.
Barabas вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 20:10. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100