Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Город Кировоград > Общие темы

Общие темы Общие темы, обсуждения всего наиболее наболевшего и важного на текущий момент...

Ответ
 
Опции темы
Старый 25.11.2022, 12:31   #1
Darius4678
Местный
 
Регистрация: 11.06.2021
Сообщений: 3,184
По умолчанию Генеральне прибирання

Генеральне прибирання приміщень - це комплекс клінінгових послуг у вигляді разового прибирання всіх типів приміщень. Генеральне прибирання неминуче вимагає використання професійного обладнання та миючих засобів, які дозволяють видалити будь-які види забруднень.
Darius4678 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 26.11.2022, 10:13   #2
Ukul15
Новичок
 
Регистрация: 17.02.2021
Сообщений: 11
По умолчанию

мы тоже раз в месяц заказываем клининг. это очень удобно и неплохо экономит нервы
Ukul15 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 10.04.2023, 12:26   #3
агата
Местный
 
Регистрация: 06.11.2017
Адрес: город
Сообщений: 284
По умолчанию

Радий порадити ось цей клінінг квартир https://uborka24.com.ua/ua/kliningov...rannya-kvartyr. Вони надають професійні послуги прибирання квартир та приміщень різного розміру. Компанія має досвід та висококваліфікованих спеціалістів, які знають свою справу. Вони пропонують різні тарифи, які підійдуть кожній людині, тож вибирайте те, що підходить саме вам.
агата вне форума   Ответить с цитированием
Старый 29.06.2023, 19:57   #4
новая
Местный
 
Регистрация: 13.07.2020
Сообщений: 1,004
По умолчанию

Знаєте, я вже давно думаю про замовлення послуг клінінгової компанії для прибирання у нашій квартирі. Але справа в тому, що багато чило не можу визначитися, де краще всього шукати таку компанію. На яких сайтах розміщена правдива інформація? Як не нарватися на шахраїв?
новая вне форума   Ответить с цитированием
Старый 29.06.2023, 20:00   #5
терлям
Местный
 
Регистрация: 01.02.2020
Сообщений: 197
По умолчанию

Ну от і недавно сам шукав клінінгову компанію і натрапив на сайт besporyadka , який швидко став моїм спасінням. Адже тепер в мене завжди порядок, бо обравши клінінгову компанію Besporyadka, отримав неперевершену якість послуг та кришталеву чистоту у своєму будинку. Відразу відмічу, що вартість послуг не така вже і висока, тому ви теж зможете собі дозволити замовити чи генеральне прибирання, чи на постійній основі.
терлям вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 23:20. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100