Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Город Кировоград > Транспорт

Транспорт Городской транспорт города, дороги, проблемы перевозок. Пожелания и обсуждения.

Ответ
 
Опции темы
Старый 26.11.2023, 23:56   #1
Игорь Данилов
Местный
 
Регистрация: 15.10.2020
Сообщений: 218
По умолчанию Оренда авто

Хочу орендувати автомобілів в Києві за доступними цінами
Игорь Данилов вне форума   Ответить с цитированием
Старый 30.11.2023, 21:17   #2
korzina33
Пользователь
 
Регистрация: 28.03.2023
Сообщений: 94
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Игорь Данилов Посмотреть сообщение
Хочу орендувати автомобілів в Києві за доступними цінами
Думала, що в Україні вже немає недорогих компаній взагалі, які надають послуги оренда автомобіля https://www.avis.com.ua/ в Україні. Або є лише декілька, які не загнули ціни по повній, але й сервіс виявиться занадто поганим. Як виявилося, орендувати машину можна дуже вигідно. Співробітники Avis теж поставилися до мене ввічливо, прямо не очікувала. В принципі все сподобалося. Скаржитися немає на що.
korzina33 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 30.11.2023, 23:42   #3
SamM
Местный
 
Регистрация: 29.03.2017
Сообщений: 667
По умолчанию

Для отримання доступних цін на оренду автомобілів у Києві рекомендую звернутися до LuxServis. На їхньому сайті https://luxservis.com.ua/arenda-avto...ropriyatie.php ви знайдете широкий вибір транспортних засобів для різних заходів. Я особисто користувався їхніми послугами та залишився задоволений. Орендування було простим, автомобіль був в чудовому стані, і ціни виявилися дуже конкурентоспроможними. Це надійна компанія з хорошою репутацією. Рекомендую заздалегідь забронювати авто, особливо у популярні періоди.
SamM вне форума   Ответить с цитированием
Старый 03.12.2023, 12:26   #4
Ivan241
Новичок
 
Регистрация: 03.12.2023
Сообщений: 11
По умолчанию

Рекомендую сервисы написанные выше
Ivan241 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 12.12.2023, 15:53   #5
Roian
Местный
 
Регистрация: 15.12.2017
Сообщений: 104
По умолчанию

Обирайте автомобіль в оренду на сайті alin.ua - це українська компанія, що надає якісний сервіс з прокату авто та усіх видів транспортних перевезень. Оренда авто можлива з правом викупу. Тут мультибрендовий автопарк на будь-який смак. Можна взяти машину на прокат у Львові, Києві, Буковелі та Івано-Франківську. Прокат нових моделей автомобілів, зручні способи оплати. Мінімальний пакет документів для оренди автомобіля, що потрібен: паспорт (громадянський або іноземний), водійські права та ідентифікаційний номер. Вартість оренди автомобіля без водія починається від 17 євро. Можна орендувати автомобілі з водієм. При необхідності автомобіль комплектується додатковим обладнанням: GPS-навігатором, тримачем для зарядки мобільного телефону, дитячим кріслом, електросамокатом та ін.
Roian вне форума   Ответить с цитированием
Старый 29.02.2024, 16:46   #6
korzina33
Пользователь
 
Регистрация: 28.03.2023
Сообщений: 94
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Игорь Данилов Посмотреть сообщение
Хочу орендувати автомобілів в Києві за доступними цінами
Позавчора ввечері поламався власний автомобіль, а вчора у нашої доньки був виступ в театрі. Думала, що свято буде зіпсовано. Мій чоловік добре, що випадково натрапив на телефон сервісу оренда авто Львів https://www.avis.com.ua/locations-se...tions/lviv-apt. Ціни в Avis виявилися найдешевшими, які тільки можна було знайти.
korzina33 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 01.03.2024, 00:29   #7
sasha1982
Местный
 
Регистрация: 29.10.2017
Сообщений: 639
По умолчанию

А якщо вам буде необхідна оренда авто в Дніпрі, можу підказати цей https://autoprokat.net.ua/ua/dnepropetrovsk.html сайт прокату машин на Дмитра Кєдріна. У них ви зможете орендувати автомобіль, як довгостроково, так і короткостроково. Я, приблизно місяць тому, брав у них в оренду автомобіль Toyota RAV 4 2014 року випуску.

sasha1982 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 06.03.2024, 19:36   #8
olga1245
Новичок
 
Регистрация: 05.03.2024
Сообщений: 15
По умолчанию

Авто в аренду коштує мінімум 500 грн на добу в Києві
olga1245 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 18.03.2024, 16:17   #9
korzina33
Пользователь
 
Регистрация: 28.03.2023
Сообщений: 94
По умолчанию

Щоб не залежати постійно від громадського транспорту чи таксі, можна замовити послугу оренда автобуса з водієм Київ https://mega-trans.com.ua/cartype/bus-ua/ від компанії Мегатранс. Спеціалісти забезпечать вам якісні, безпечні та надійні поїздки як містом, так і за його межі на комфортабельному транспорті будь-якої місткості, від невеликих мікроавтобусів до великих екскурсійних автобусів. На сайті можна оформити замовлення автобуса з водієм на будь-який термін, від кількох годин до будь-якої кількості днів.
korzina33 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 18.03.2024, 17:45   #10
Ольга992
Новичок
 
Регистрация: 18.03.2024
Сообщений: 6
По умолчанию

ДЯкую
Ольга992 вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 2 (пользователей: 0 , гостей: 2)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 11:02. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100