Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Город Кировоград > Обсуждение товаров и услуг

Обсуждение товаров и услуг Обсуждение товаров и услуг, торговых марок, продукции, качества сервиса, в т.ч. коммунального, прав потребителя и т.п.

Ответ
 
Опции темы
Старый 13.02.2024, 13:04   #1
Darius4678
Местный
 
Регистрация: 11.06.2021
Сообщений: 3,223
По умолчанию Проходження курсів водіння

Курси водіння - це ключ до навчання не лише технічних аспектів керування автомобілем, але й розвитку відповідальності та безпеки на дорозі. Під час навчання учасники отримують необхідні знання про правила дорожнього руху, а також виконують практичні вправи, що допомагають їм стати впевненими водіями. Курси водіння сприяють розвитку вмінь відповідального керування автомобілем, включаючи розуміння та виконання дорожних знаків, взаємодію з іншими учасниками руху, а також уміння виявляти та уникати потенційно небезпечних ситуацій на дорозі. Проходження курсів водіння - це не лише можливість отримати водійські права, але й навчитися керувати автомобілем в безпечний та відповідальний спосіб. Таке навчання допомагає підготуватися до складання відповідних випробувань і забезпечує учасникам впевненість на дорозі. Докладніше за посиланням: https://dosaf.com/
Darius4678 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 23.02.2024, 14:42   #2
Businka33
Местный
 
Регистрация: 22.11.2017
Сообщений: 109
По умолчанию

Перед тим, як вступати на курси, багато чого навчала самостійно.
Вивчала все, що тільки можна в правилах дорожнього руху ось тут https://green-way.com.ua/ru/dovidniki/pdr і це мені надалі справді допомогло. Теоретично так вже точно. Іспити/тести з ПДР здала своїми силами.
Businka33 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 27.02.2024, 16:01   #3
viktoria
Новичок
 
Регистрация: 27.02.2024
Сообщений: 12
По умолчанию

Курси по водінню - це програми навчання, які призначені для того, щоб навчити людей безпечно та впевнено керувати автомобілем. Вони зазвичай включають теоретичні заняття, які охоплюють правила дорожнього руху, знаки та сигнали, а також практичні вправи на водінні автомобіля. Курси можуть бути призначені як для новачків, які тільки починають водіння, так і для досвідчених водіїв, які бажають покращити свої навички або отримати додаткові ліцензії. Важливо вибрати акредитовані курси з якісними інструкторами для максимальної користі та безпеки.
viktoria вне форума   Ответить с цитированием
Старый 05.03.2024, 09:55   #4
Cawkо
Местный
 
Регистрация: 17.06.2016
Адрес: Киев
Сообщений: 216
По умолчанию

Цікавить хороша автошкола)

Последний раз редактировалось Cawkо; 05.03.2024 в 10:39.
Cawkо вне форума   Ответить с цитированием
Старый 20.03.2024, 14:23   #5
Faun
Местный
 
Регистрация: 13.06.2016
Сообщений: 153
По умолчанию

Я отримала посвідчення водія трошки більше року тому. На той момент, ще не було можливості вивчати теорію самостійно, тому теоретичні та практичні заняття проходили в автошколі. Я навчалася ось в цій автошколі https://mystang.com.ua. Кому потрібна хороша школа, дуже рекомендую звернутися саме сюди! Мене тут дуже гарно навчили всім базовим знанням і навичкам. Зараз добре воджу авто, сама можу поїхати в будь яку точку міста чи навіть за місто.
Faun вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 17:28. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100