Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Город Кировоград > Общие темы

Общие темы Общие темы, обсуждения всего наиболее наболевшего и важного на текущий момент...

Ответ
 
Опции темы
Старый 23.04.2024, 02:40   #1
German333
Местный
 
Регистрация: 27.04.2017
Сообщений: 681
По умолчанию Яке ігристе вино обрати?

Хочу купити ігристе вино, але не розуміюся на них взагалі. Чув, що є багато різновидів ігристих вин, і ось хочу спробувати щось не дуже дороге, але якісне. Мені порадили шампанське або просекко, але я не впевнений, що це буде до місця. Можливо, хтось може допомогти вибрати конкретні марки або види ігристих вин, які будуть ідеально підходити для святкового заходу?
German333 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 23.04.2024, 02:41   #2
Builder
Местный
 
Регистрация: 30.08.2016
Адрес: Киев
Сообщений: 650
По умолчанию

Хороший вибір ігристого вина дійсно може підняти настрій на будь-якому заході. Якщо ви шукаєте щось доступне, але якісне, я б рекомендував звернути увагу на італійське просекко або іспанське кава. Обидва ці варіанти відрізняються свіжими, фруктовими нотами і чудово підійдуть для святкової атмосфери. Вони мають середній рівень солодощі і добре підходять для тостів та аперитивів. Зверніть увагу на марку і зірковість оглядів. Добре оцінені просекко часто коштують недорого, але пропонують чудову якість та насиченість смаку.
Builder вне форума   Ответить с цитированием
Старый 23.04.2024, 02:41   #3
German333
Местный
 
Регистрация: 27.04.2017
Сообщений: 681
По умолчанию

Цікаво, чи є конкретні марки просекко, які ви могли б порекомендувати? Я звернув увагу на вашу рекомендацію щодо кава, але ще не дуже знайомий з цими видами. Чи можливо, ви могли б порекомендувати специфічні назви, які мають хороші відгуки та доступні за ціною? Мені також цікаво, як правильно подавати такі вина, наприклад, яку температуру має бути вино, і чи потрібно його охолоджувати перед подачею?
German333 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 23.04.2024, 02:42   #4
Tisha
Местный
 
Регистрация: 16.10.2016
Сообщений: 460
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от German333 Посмотреть сообщение
Цікаво, чи є конкретні марки просекко, які ви могли б порекомендувати? Я звернув увагу на вашу рекомендацію щодо кава, але ще не дуже знайомий з цими видами. Чи можливо, ви могли б порекомендувати специфічні назви, які мають хороші відгуки та доступні за ціною? Мені також цікаво, як правильно подавати такі вина, наприклад, яку температуру має бути вино, і чи потрібно його охолоджувати перед подачею?
Щодо вибору ігристого вина для вашого заходу, раджу звернути увагу на асортимент Lambrusco https://maudau.com.ua/category/ihrys...usko-lambrusco в інтернет магазині Maudau. Lambrusco - це італійське ігристе вино, яке з'являється в різних стилях від сухого до солодкого. Вам можуть сподобатися такі марки, як "Lambrusco Grasparossa di Castelvetro" або "Lambrusco Salamino di Santa Croce".

Обидва вони пропонують гармонійний баланс фруктових та квіткових нот, що чудово підходить для святкових подій. Ці вина слід подавати охолодженими, при температурі близько 8-10°C. Зазвичай, Lambrusco має яскраву кислотність, що робить його чудовим доповненням до м'ясних закусок та сирів.

Tisha вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 21:35. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100