Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Город Кировоград > Общие темы

Общие темы Общие темы, обсуждения всего наиболее наболевшего и важного на текущий момент...

Ответ
 
Опции темы
Старый 24.01.2024, 19:12   #1
Lozhechnik
Местный
 
Регистрация: 19.12.2017
Адрес: Кировоград
Сообщений: 298
По умолчанию Системи зворотного осмосу

Нещодавно я дізнався про системи зворотного осмосу для очищення питної води в будинку. Щиро кажучи, досі використовував звичайні фільтри. Але чув, що системи зворотного осмосу забезпечують високу якість води. Чи є серед вас хтось, хто може більше розповісти про них? Яка модель буде кращою для сім'ї з трьох осіб? Що можете порадити?
Lozhechnik вне форума   Ответить с цитированием
Старый 24.01.2024, 19:13   #2
Tisha
Местный
 
Регистрация: 16.10.2016
Сообщений: 460
По умолчанию

Досить давно користуюся системами зворотного осмосу і можу сказати, що якість води дійсно на порядок вища. Дивлячись, що ти шукаєш: є системи з базовим очищенням, а є і з мінералізацією. Для сім'ї із трьох осіб я б порекомендував систему з пропускною здатністю близько 50 літрів на день. Цього цілком вистачить.
Tisha вне форума   Ответить с цитированием
Старый 24.01.2024, 19:13   #3
Lozhechnik
Местный
 
Регистрация: 19.12.2017
Адрес: Кировоград
Сообщений: 298
По умолчанию

Я чув, що при зворотному осмосі можуть видалятися не тільки шкідливі, а й корисні речовини з води. Це правда? І чи варто інвестувати у систему з мінералізацією? Поділіться досвідом, будь ласка.
Lozhechnik вне форума   Ответить с цитированием
Старый 24.01.2024, 19:15   #4
Builder
Местный
 
Регистрация: 30.08.2016
Адрес: Киев
Сообщений: 650
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Lozhechnik Посмотреть сообщение
Я чув, що при зворотному осмосі можуть видалятися не тільки шкідливі, а й корисні речовини з води. Це правда? І чи варто інвестувати у систему з мінералізацією? Поділіться досвідом, будь ласка.
Можу сказати що системи зворотного осмосу дійсно видаляють більшу частину мінералів із води. Однак, це можна виправити за допомогою постфільтрів мінералізації. Що стосується вибору моделі, можу запропонувати магазин Алло, я купив собі систему зворотного осмосу https://allo.ua/ua/sistemy-obratnogo-osmosa/ Aquafilter RO5 і вона відмінно справляється з завданнями. Вона має п'ять стадій фільтрації та здатна виробляти до 50 літрів води на день, що, як уже було сказано, чудово підійде для сім'ї із трьох осіб.
Завдяки високоякісним мембранам система ефективно видаляє забруднення. Якщо у вас виникнуть питання щодо встановлення або експлуатації, звертайтесь.
Builder вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 16:03. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100