Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Город Кировоград > Городские новости и события

Городские новости и события Городские новости, события, анонсы, приглашения (события могут быть не только городского масштаба...)

Ответ
 
Опции темы
Старый 10.10.2017, 11:27   #1
Людмила С.
Новичок
 
Регистрация: 10.10.2017
Сообщений: 3
По умолчанию Міхо! Я проти!

Міхо! Я проти!

В моє рідне місто Кропивницький їде, до не давнього часу шанована мною людина, Михеїл Саакашвілі. Що сказати… Я проти!!! Категорично проти!!! Чому, спитаєте ви? Я патріотка, моя дитина вже другий рік боронить державний кордон на Луганщині, і щоночі просипається від вибухів російських окупантів. Він стоїть під кулями задля того щоб в Україні був мир, і жоден злочинець не порушив кордони. Він дає вам, нешановані мною політикани, шанс змінити країну, зробити її мирною, сильною і заможною. Але що я бачу? Що таких самих дітей як мій син, за вказівкою Саакашвілі, безкарно б’ють на західному кордоні тітушки, які ховаються за українськими прапорами та чомусь не захищають нашу державу в АТО.
Хто з вас, скажіть мені будь-ласка шановні українці може безкарно перетнути кордон держави? Ніхто! А пан Саакашвілі, разом зі своїми тітушками творить беззаконня. Чим Саакашвілі кращий за російських окупантів разом з Путіним, які підло порушили кордон України в 2014 році? Чи заради таких людей ми з вами стояли на Майдані?! А що ж Міхо вчинить далі?
Для мене він став в один ряд з Януковичем, Захарченком і Плотницьким, які б’ють і вбивають українських прикордонників, і тому не заслуговує права жити в Україні.
Саакашвілі знай, тепер в Кропивницькому тобі не раді! Я проти! Кропивничани проти! Ми не хочемо бачити в своєму місті цього злочинця і його банду, які на словах борються за верховенство права, а на ділі плюють в очі Україні та всім її патріотам. Міхо став злочинцем, а злочинці не заслуговують на людську довіру.
Чемодан-вокзал-Грузія! Хоча ти і там в розшуку…
МІХО, ЗРОБИВ ЗЛОЧИН – ЙДИ З УКРАЇНИ ГЕТЬ!
Людмила С. вне форума   Ответить с цитированием
Старый 16.10.2017, 00:30   #2
Alexey
Новичок
 
Регистрация: 16.10.2017
Сообщений: 11
По умолчанию

ой да ладно
Alexey вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 13:52. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100