Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Город Кировоград > Общие темы

Общие темы Общие темы, обсуждения всего наиболее наболевшего и важного на текущий момент...

Ответ
 
Опции темы
Старый 11.02.2020, 18:59   #1
monroestahr
Местный
 
Регистрация: 22.03.2018
Сообщений: 6,527
По умолчанию Детская одежда

Требуются недорогие детские кардиганы для мальчиков? Так или иначе, обязательно посетите наш магазин!
monroestahr вне форума   Ответить с цитированием
Старый 19.03.2024, 15:45   #2
Kott
Местный
 
Регистрация: 28.01.2016
Сообщений: 339
По умолчанию

Підкажіть, а де краще вибирати одяг для новонародженої дитини? Може, є якісь магазини з великим вибором і хорошою якістю? Або, можливо, краще звернутися до інтернет-магазинів? Був би дуже вдячний за поради та рекомендації!
Kott вне форума   Ответить с цитированием
Старый 19.03.2024, 15:50   #3
Lola
Местный
 
Регистрация: 25.05.2016
Сообщений: 261
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Kott Посмотреть сообщение
Підкажіть, а де краще вибирати одяг для новонародженої дитини? Може, є якісь магазини з великим вибором і хорошою якістю? Або, можливо, краще звернутися до інтернет-магазинів? Був би дуже вдячний за поради та рекомендації!
З мого власного досвіду, я б хотіла порекомендувати вам інтернет-магазин Миле маля. Я сама здійснювала замовлення в цьому магазині для своєї доньки, і я можу сказати, що була дуже задоволена якістю продукції та обслуговуванням клієнтів. Магазин пропонує широкий вибір дитячого одягу, від найперших днів життя до старшого віку. Вони мають різноманітні моделі, кольори та розміри, що дозволяє знайти ідеальний варіант для вашої маленької дитини. Також цей магазин відомий своєю якісною продукцією та дбайливим ставленням до клієнтів.
Lola вне форума   Ответить с цитированием
Старый 26.03.2024, 14:01   #4
Mamacha
Пользователь
 
Регистрация: 20.03.2017
Сообщений: 69
По умолчанию

а що по цінам?
Mamacha вне форума   Ответить с цитированием
Старый 26.03.2024, 14:06   #5
Vladusja
Местный
 
Регистрация: 12.04.2017
Сообщений: 171
По умолчанию

Подивіться недорогий але якісний одяг для немовлят https://mir-tekstil.com.ua/uk/dlya-novorozhdennyh . Мені подобається їх вибір та ціни. Є все необхідне та Світ Текстилю пропонує широкий та доступний фабричний асортимент трикотажу для немовлят до 1 року та діток ясельного віку. Вони подбали про комфорт та безпеку. Впевнена, що вам сподобається одяг, як і мені)
Vladusja вне форума   Ответить с цитированием
Старый 23.04.2024, 18:51   #6
omusiets
Новичок
 
Регистрация: 23.04.2024
Адрес: Киев
Сообщений: 17
По умолчанию Дитячий одяг та взуття

Вітайте на Best4Baby.com.ua - вашому онлайн-магазині дитячого одягу та взуття! У нас ви знайдете все, що потрібно для вашого малюка: комбінезони, комплекти, куртки, пальто, парки, штани, черевики, чоботи та кросівки від таких відомих брендів, як Reima, Lenne, Lassie, Huppa, Kuoma, Superfit та Skechers. Ми прагнемо надати вам найкращий вибір якісного та стильного одягу та взуття для вашого малюка. Приєднуйтесь до нас сьогодні та зробіть ваші покупки з комфортом та задоволенням
omusiets вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 02:17. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100