Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Увлечения, спорт, культурная жизнь, дом и семья > Дом и семья, здоровье

Дом и семья, здоровье Семья, дети, мой дом, здоровье...

Ответ
 
Опции темы
Старый 16.02.2023, 20:36   #1
Tisha
Местный
 
Регистрация: 16.10.2016
Сообщений: 453
По умолчанию Чи варто приймати снодійні засоби?

Дорогі друзі, я знаю, що існує багато різних заспокійливих та снодійних засобів на ринку, і я замислююся, який з них варто спробувати. Я хочу знати, які препарати найбільш ефективні та безпечні, і які побічні ефекти вони можуть мати. Які з них можна купити без рецепту лікаря, а які потребують рецепту? Буду вдячний за ваші поради та досвід використання цих засобів.
Tisha вне форума   Ответить с цитированием
Старый 16.02.2023, 20:37   #2
Builder
Местный
 
Регистрация: 30.08.2016
Адрес: Киев
Сообщений: 641
По умолчанию

Привіт, друзі! Якщо ви шукаєте ефективний і безпечний засіб для заспокоєння, я рекомендую вам спробувати трав'яні чаї. Часто вони містять такі трави, як лаванда, м'ята та ромашка, які допомагають заспокоїти нервову систему та поліпшити якість сну. Ще один варіант - ароматерапія з використанням ефірних олій, таких як лаванда, евкаліпт та м'ята. Вони можуть допомогти зняти стрес і поліпшити настрій.
Builder вне форума   Ответить с цитированием
Старый 16.02.2023, 20:38   #3
Evo
Местный
 
Регистрация: 16.07.2017
Адрес: Киев
Сообщений: 164
По умолчанию

Вітаю, друзі! Якщо вам потрібно більш сильний засіб для заспокоєння або для поліпшення якості сну, вам можуть допомогти рецептурні ліки. Найбільш ефективні з них - бензодіазепіни, такі як клоназепам та діазепам. Але слід пам'ятати, що вони можуть мати побічні ефекти, такі як сонливість та головний біль, тому слід уникати їхнього використання на постійній основі.
Evo вне форума   Ответить с цитированием
Старый 16.02.2023, 20:47   #4
Zizi
Местный
 
Регистрация: 08.01.2018
Адрес: Кировоград
Сообщений: 143
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Tisha Посмотреть сообщение
Дорогі друзі, я знаю, що існує багато різних заспокійливих та снодійних засобів на ринку, і я замислююся, який з них варто спробувати. Я хочу знати, які препарати найбільш ефективні та безпечні, і які побічні ефекти вони можуть мати. Які з них можна купити без рецепту лікаря, а які потребують рецепту? Буду вдячний за ваші поради та досвід використання цих засобів.
Шановний друже, розумію, що заспокійливі та снодійні засоби https://apteka-ds.com.ua/catalog/ner...nodiyni-zasoby можуть бути корисними, але варто звернути увагу на їх ефективність та безпеку, а також побічні ефекти, які вони можуть мати.
Перед тим, як вибрати заспокійливий або снодійний препарат, завжди краще звернутися до лікаря, який може порадити конкретний препарат, що відповідає вашому стану здоров'я. Застосування деяких заспокійливих та снодійних засобів може призвести до побічних ефектів, таких як запаморочення, сонливість, проблеми з концентрацією, та інші.
Заспокійливі та снодійні засоби можна купити як з рецептом лікаря, так і без нього. Деякі заспокійливі препарати, такі як валеріана або пасифлора, доступні без рецепту. Однак, більш потужні заспокійливі та снодійні засоби, такі як бензодіазепіни, можуть бути призначені тільки лікарем та доступні тільки за рецептом.
У кожної людини можуть бути різні реакції на заспокійливі та снодійні засоби, тому важливо слідкувати за своїм самопочуттям та повідомляти лікарю про будь-які небажані ефекти, які ви помічаєте.

__________________
Если бы люди тратили чуть больше сил на то, чтобы искать и открывать то, что их объединяет, а не умножать то, что их разделяет, – быть может, нам удалось бы жить в мире. Антуан де Сент-Экзюпери
Zizi вне форума   Ответить с цитированием
Старый 20.02.2023, 17:02   #5
Женя_Д
Новичок
 
Регистрация: 29.12.2022
Сообщений: 7
По умолчанию

Почав приймати Біфрен. Не сонний вдень, засинаю природньо, так як і мав би. Але то типу антидепресанту без седативного ефекту. Сонним на роботі було б важко. Навіть від мелатоніну «Варений» на наступний день, не те що від сильних снодійних. Продається без рецепту
Женя_Д вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 20:00. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100