Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Увлечения, спорт, культурная жизнь, дом и семья > Спорт, активный отдых, туризм

Спорт, активный отдых, туризм Спорт, все виды активного отдыха, охота и рыбалка, туризм и путешествия.

Ответ
 
Опции темы
Старый 01.09.2024, 20:11   #1
хх8хх
Местный
 
Регистрация: 06.05.2019
Сообщений: 432
По умолчанию Вторинний ринок нерухомості Мукачево

Підкажіть, як зараз ситуація на вторинному ринку нерухомості в Мукачево? Збираюся купувати квартиру, але не знаю, чи варто чекати, може, ціни підуть вниз? Хочу зрозуміти, які зараз пропозиції та чи варто брати квартиру на вторинному ринку. Дякую за поради!
хх8хх вне форума   Ответить с цитированием
Старый 01.09.2024, 21:16   #2
Lalina
Местный
 
Регистрация: 05.02.2020
Сообщений: 347
По умолчанию

Якщо говорити про вторинний ринок у Мукачево, то він зараз доволі активний. Я свого часу теж думав над цим питанням і зупинився на одному варіанті, який знайшов через сайт карпатської агенції нерухомості Buy house. Вони мають купу пропозицій, і що найголовніше — якщо потрібна агенція нерухомості Мукачево https://buyhouse.com.ua/nerukhomist-mukachevo , вони точно знають, як знайти тобі оптимальний варіант. З їхньою допомогою мені вдалося знайти квартиру, яка в повній мірі відповідала моїм запитам. Раджу зазирнути на їхній сайт, не пошкодуєш!
Lalina вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 09:33. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100