Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Город Кировоград > Общие темы

Общие темы Общие темы, обсуждения всего наиболее наболевшего и важного на текущий момент...

Ответ
 
Опции темы
Старый 22.05.2024, 18:56   #1
Teer
Местный
 
Регистрация: 28.03.2020
Сообщений: 516
По умолчанию Як визначити Антимюллерів гормон?

Привіт усім! Я планую перевірити свою репродуктивну здатність і мені порадили здати аналіз на Антимюллерів гормон (АМГ). Чи знаєте ви клініки, які проводять такі аналізи? Я був би вдячний за інформацію про надійні медичні установи.
Teer вне форума   Ответить с цитированием
Старый 22.05.2024, 18:56   #2
ardzo
Местный
 
Регистрация: 09.03.2020
Адрес: GB
Сообщений: 543
По умолчанию

Привіт! Коли я вирішив перевірити свою репродуктивну здатність, то обрав клініку, відому своїм досвідом у галузі репродуктології. Важливо, що аналіз на АМГ проводиться в лабораторії, що спеціалізується на гормональних дослідженнях. Раджу звертати увагу на те, як лікарі взаємодіють із пацієнтами і на репутацію самої клініки.
ardzo вне форума   Ответить с цитированием
Старый 22.05.2024, 18:56   #3
Калина
Местный
 
Регистрация: 10.02.2019
Сообщений: 134
По умолчанию

Рекомендую вибирати клініку, де є доступ до новітніх технологій та де вам можуть забезпечити точність та відповідальність у виконанні таких аналізів. Раджу вам звернути на це увагу.
Калина вне форума   Ответить с цитированием
Старый 22.05.2024, 18:57   #4
Парфонтий
Местный
 
Регистрация: 10.02.2019
Сообщений: 212
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Калина Посмотреть сообщение
Рекомендую вибирати клініку, де є доступ до новітніх технологій та де вам можуть забезпечити точність та відповідальність у виконанні таких аналізів. Раджу вам звернути на це увагу.
Доброго дня, форумчани, моя дружина повинна була пройти аналіз на антимюллерів гормон (АМГ), і ми обрали клініку "Добробут" https://dobrobut.com/ua/services/c-a...lerov-gormon-2 за рекомендацією друзів.
Записатися було легко, і результати ми отримали дуже швидко. Лаборанти професійні, все зробили акуратно та пояснили подальші кроки. Загалом, ми залишилися задоволені сервісом і точно рекомендуємо цю клініку іншим. Більше інформації можете знайти на їхньому сайті.
Парфонтий вне форума   Ответить с цитированием
Старый 06.06.2024, 21:21   #5
Ниночка
Местный
 
Регистрация: 25.11.2017
Сообщений: 181
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Калина Посмотреть сообщение
Рекомендую вибирати клініку, де є доступ до новітніх технологій та де вам можуть забезпечити точність та відповідальність у виконанні таких аналізів. Раджу вам звернути на це увагу.
Ну так, ви праві. Я так само вважаю.
Ниночка вне форума   Ответить с цитированием
Старый 07.06.2024, 10:29   #6
Аля Пестрикова
Местный
 
Регистрация: 25.11.2017
Сообщений: 211
По умолчанию

Дуже уважно потрібно обирати лабораторію і це факт

Последний раз редактировалось Аля Пестрикова; 08.06.2024 в 08:33.
Аля Пестрикова вне форума   Ответить с цитированием
Старый 08.06.2024, 08:34   #7
Жданов Андрей
Местный
 
Регистрация: 19.09.2017
Сообщений: 231
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Калина Посмотреть сообщение
Рекомендую вибирати клініку, де є доступ до новітніх технологій та де вам можуть забезпечити точність та відповідальність у виконанні таких аналізів. Раджу вам звернути на це увагу.
Точність залежить від обладнання на якому проводять аналіз
Жданов Андрей вне форума   Ответить с цитированием
Старый 08.06.2024, 11:24   #8
Ниночка
Местный
 
Регистрация: 25.11.2017
Сообщений: 181
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Teer Посмотреть сообщение
Привіт усім! Я планую перевірити свою репродуктивну здатність і мені порадили здати аналіз на Антимюллерів гормон (АМГ). Чи знаєте ви клініки, які проводять такі аналізи? Я був би вдячний за інформацію про надійні медичні установи.
Це добре, що ви саму лабораторію для здачі такого важливого аналізу обираєте ретельно! Це правильно ,адже від отриманих результатів буде залежати те, яка стратегія лікуванні буде підібрана для вас досвідченими фахівцями. Ви можете спробувати здати аналіз на гормони у лабораторії ДІЛА. Вона має свої філії в багатьох містах України та працює на новітньому лабораторному обладнанні.
Ниночка вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 22:09. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100