Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Город Кировоград > Обсуждение товаров и услуг

Обсуждение товаров и услуг Обсуждение товаров и услуг, торговых марок, продукции, качества сервиса, в т.ч. коммунального, прав потребителя и т.п.

Ответ
 
Опции темы
Старый 19.05.2023, 10:32   #1
Barski
Местный
 
Регистрация: 15.09.2019
Сообщений: 110
По умолчанию Автоцивілка на електроавто

В кого є електроавто? Підкажіть що там і як з приводу автоцивілки? Якісь відмінності є?
Barski вне форума   Ответить с цитированием
Старый 19.05.2023, 11:08   #2
MaXIm
Местный
 
Регистрация: 01.09.2019
Сообщений: 139
По умолчанию

Вітаю!
Я теж дуже цікавився питанням страхування для електромобілів, і недавно оформив таку страховку для свого автомобіля. Я хотів поділитися інформацією, яку знайшов. Я знайшов статтю на сайті autogeek.com.ua, де розглядаються ціни та особливості оформлення автоцивілки на електромобілі в Україні. Вона містить корисну інформацію про те, які розрізнення можуть бути у страхуванні електромобілів порівняно зі звичайними автомобілями. Рекомендую заглянути на цей сайт і прочитати статтю "Ціни та особливості оформлення автоцивілки на електромобілі в Україні". Можливо, вона допоможе вам зрозуміти більше про страхування для електромобілів.
MaXIm вне форума   Ответить с цитированием
Старый 19.05.2023, 15:00   #3
Jeki134
Новичок
 
Регистрация: 19.05.2023
Сообщений: 15
По умолчанию

спасибо
Jeki134 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 29.06.2023, 11:09   #4
Лада
Местный
 
Регистрация: 08.05.2019
Сообщений: 215
По умолчанию

Ніякої різниці в тому, яке у вас авто. Зараз є можливість швидко та зручно купити страховий поліс вдома у будь-який час. Оформити страхування автомобіля https://oranta.ua/products/avto/ онлайн можна на вказаному сайті. Компанія надійна, працює багато років на ринку.
Лада вне форума   Ответить с цитированием
Старый 04.11.2023, 09:31   #5
Ниночка
Местный
 
Регистрация: 25.11.2017
Сообщений: 192
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Barski Посмотреть сообщение
В кого є електроавто? Підкажіть що там і як з приводу автоцивілки? Якісь відмінності є?
Не думаю, що є якісь відмінності. І взагалі, чому вони мають бути???
Ниночка вне форума   Ответить с цитированием
Старый 06.11.2023, 09:47   #6
Аля Пестрикова
Местный
 
Регистрация: 25.11.2017
Сообщений: 222
По умолчанию

А мені здається, усі ці моменти краще взнавати у страхової компанії. Щоб не було сумнівів
Аля Пестрикова вне форума   Ответить с цитированием
Старый 07.11.2023, 09:48   #7
Жданов Андрей
Местный
 
Регистрация: 19.09.2017
Сообщений: 248
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Аля Пестрикова Посмотреть сообщение
А мені здається, усі ці моменти краще взнавати у страхової компанії. Щоб не було сумнівів
От і я би так робив. І тоді би володів на усі сто відсотків достовірною інформацією і нічого зовсім не додумував та не придумував. Точно знаю, що зараз онлайн можна купити автоцивілку https://oca-go.ua/osago . Але чи буде впливати на вартість тим автомобіля - на жаль не в курсі, бо в мене звичайне авто на бензині. Важко сказати, коли я зможу пересісти на електрокар.
Жданов Андрей вне форума   Ответить с цитированием
Старый 18.02.2024, 15:24   #8
MarkusRr
Новичок
 
Регистрация: 12.08.2023
Сообщений: 13
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Barski Посмотреть сообщение
В кого є електроавто? Підкажіть що там і як з приводу автоцивілки? Якісь відмінності є?
Так, якщо купувати автоцивілку, то є особлива категорія для електромобілей. Якщо КАСКО, то треба дізнаватись в кожній окремі компанії. Я раджу скористатись сервісом автострахвання https://kirins.com.ua/auto-insurance онлайн. Тут завжди приємні ціни та багато пропозицій
MarkusRr вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 21:14. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100