Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Город Кировоград > Общие темы

Общие темы Общие темы, обсуждения всего наиболее наболевшего и важного на текущий момент...

Ответ
 
Опции темы
Старый 18.10.2023, 15:46   #1
Проблемка
Местный
 
Регистрация: 07.07.2017
Сообщений: 1,250
По умолчанию Маркетинг

Працюю в РСМ, вже давно є думки змінити сферу діяльності. Не кардинально, так, щоб трохи більше зарплата і трохи простіше обов'язки. Розумію, що звучить це безглуздо, але раптом є щось подібне? Хто знає, напишіть, будь ласка.
Проблемка вне форума   Ответить с цитированием
Старый 18.10.2023, 18:41   #2
Оригинальная
Местный
 
Регистрация: 10.02.2020
Сообщений: 1,067
По умолчанию

Вам може в маркетологи податися? У них зараз, як я тут https://www.5632.com.ua/list/445000 почитала, взагалі движуха. На повну силу впроваджують штучний інтелект, який за них працює. Щось нове вигадують ніякої рутини, як у вас зараз. Та й із зарплати, якщо вірити всяким хх та іншим, у маркетологів краще. Але я точно вас у цьому не запевнятиму, це виключно мої спостереження та припущення.
Оригинальная вне форума   Ответить с цитированием
Старый 14.11.2023, 10:18   #3
маргаритка
Пользователь
 
Регистрация: 23.05.2020
Сообщений: 61
По умолчанию

Шукаю агентство інтернет-маркетингу для свого бізнесу. Що порадите? Дайте варіанти та рекомендації, будь ласка!
маргаритка вне форума   Ответить с цитированием
Старый 14.11.2023, 10:19   #4
жармин
Местный
 
Регистрация: 07.07.2020
Сообщений: 113
По умолчанию

Особисто я рекомендую ретельно розглянути сайт, де ви зможете знайти детальну інформацію щодо їхніх послуг. Однією з ключових послуг, яку вони пропонують, є маркетингове дослідження для бізнесу https://solve-marketing.agency/marketing-analysis/ . Це важлива складова успіху в сучасному світі бізнесу, де конкуренція надзвичайно велика. Шляхом проведення маркетингових досліджень ви зможете краще розуміти свою цільову аудиторію, її потреби та попит, що дозволить вам розробити ефективну маркетингову стратегію. Зверніть увагу на портфоліо агентства, їхні референції та клієнтські відгуки, щоб переконатися в їхній професіоналізм. Також, обов'язково обговоріть з ними ваші конкретні цілі та завдання, щоб вони могли розробити індивідуальну стратегію під ваш бізнес.
жармин вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 06:46. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100