Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Город Кировоград > Транспорт

Транспорт Городской транспорт города, дороги, проблемы перевозок. Пожелания и обсуждения.

Ответ
 
Опции темы
Старый 21.09.2024, 13:07   #1
Builder
Местный
 
Регистрация: 30.08.2016
Адрес: Киев
Сообщений: 777
По умолчанию Зимова гума для позашляховика

Підбираю зимові шини для свого позашляховика. Важливо, щоб добре трималися на засніженій трасі і на брудних дорогах, бо часто їжджу по селах. Є багато варіантів, але ціни зараз кусаються. Хто що може порадити? Як вибрати, щоб не прогадати? Можливо, краще брати щось середнього класу чи не економити на відомих брендах? Як думаєте, чи варто заморочуватися на шиповану гуму, чи для наших доріг краще звичайну з агресивним протектором?
Builder вне форума   Ответить с цитированием
Старый 21.09.2024, 13:21   #2
Teer
Местный
 
Регистрация: 28.03.2020
Сообщений: 574
По умолчанию

Для позашляховика я брав шини Nexen Winguard Ice SUV через Gumma https://gumma.ua/ua/shini/zimnyaya Ці шини мають чудову прохідність на снігу, зчеплення на льоду хороше. Не шиповані, але протектор агресивний, тож з мокрим снігом і брудом справляються відмінно. Купував рік тому, їздив і по місту, і по селах – не підвели жодного разу. Зручно, що є доставка по Україні, бо замовляв з області. В принципі, можна знайти дешевші варіанти, але я вирішив не економити на гумі.

Тобі яке навантаження треба? Позашляховик в тебе важкий чи середній?
Teer вне форума   Ответить с цитированием
Старый 21.09.2024, 13:33   #3
Builder
Местный
 
Регистрация: 30.08.2016
Адрес: Киев
Сообщений: 777
По умолчанию

Дякую за пораду, треба глянути ці шини детальніше. У мене середній позашляховик, так що не завжди легко знайти щось підходяще. Буду дивитися на Nexen, бо схоже, вони те, що мені потрібно.
Builder вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 04:50. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100