Кировоград - городской форум
 

Вернуться   Кировоград - городской форум > Город Кировоград > Обсуждение товаров и услуг

Обсуждение товаров и услуг Обсуждение товаров и услуг, торговых марок, продукции, качества сервиса, в т.ч. коммунального, прав потребителя и т.п.

Ответ
 
Опции темы
Старый 15.06.2024, 23:55   #1
Bloom
Пользователь
 
Регистрация: 30.11.2022
Сообщений: 69
По умолчанию Підключення домашнього інтернету в Запоріжжі

Привіт! Хочу підключити домашній інтернет в Запоріжжі, але не знаю, якого провайдера вибрати. Хто що може порадити? Цікавить стабільне підключення і можливість додаткових послуг, як-от телебачення і мобільний зв'язок.
Bloom вне форума   Ответить с цитированием
Старый 16.06.2024, 01:10   #2
Neznakomka
Пользователь
 
Регистрация: 25.10.2021
Сообщений: 75
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Bloom Посмотреть сообщение
Привіт! Хочу підключити домашній інтернет в Запоріжжі, але не знаю, якого провайдера вибрати. Хто що може порадити? Цікавить стабільне підключення і можливість додаткових послуг, як-от телебачення і мобільний зв'язок.
Привіт! Рекомендую інтернет київстар https://internet-kyivstar.com.ua/tar.../zaporizhzhya/ Вони використовують інноваційну технологію FTTB (оптика до кожного будинку), що забезпечує стабільну швидкість та надійне з'єднання. Ви можете обрати тариф "Оберіг" зі швидкістю до 100 Мбіт/сек за 150 грн/міс або "Дім" за 330 грн/міс (перші 3 місяці — 200 грн). Також є пакетні тарифи "Все разом", які об'єднують домашній інтернет, мобільний зв'язок і телебачення, наприклад, "Все разом Сила" за 200 грн/міс (перші 3 місяці). Підключення безкоштовне, а всі послуги можна контролювати через зручний додаток "Мій Київстар".
Neznakomka вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 2 (пользователей: 0 , гостей: 2)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 22:15. Часовой пояс GMT +3.


(с) gorod.kr.ua

Rambler's Top100